כובעי החיות המועדפים על הילדים שלנו

תוכן שיווקי
נתתי לילדים לבחור כובע עם דמויות של חיות שמתאים להם. הבחירות של הילדים הפתיעו אותי ועוד יותר הפתיעו אותי הנימוקים שלהם למה הם בחרו דווקא בכובעים עם דמויות החיות שהם בחרו. כל ילד בחר כובע עם דמות חיה לפי החיה שהוא הכי אוהב או לפי החיה שהכי מעניינת אותו. הסיבות שהילדים ציינו בפנינו הלהיבו אותנו מאוד ומאוד הפליאו אותנו וגרמו לנו להרגיש גאים בהם. תנסו גם אתם מקסימום תופתעו.
כובעי חיות פופלרים

אז מה אמרו הילדים שדיברנו איתם (טווח הגילאים נע בין 5 ל 11)?

הבחירה של נועם – כלב
נועם בן השבע בחר בכובע עם דמות של כלב. ואת בחירתו הסביר שכמו הכלבים הוא חבר נאמן, הרפתקן ואוהב מאוד לשחק. הוא הסביר לי שיש לו כלב מגיל קטן והכלב הוא החבר הכי טוב שלו בעולם. בשביל נועם כלב הוא סמל לכיף והנאה והכי חשוב נאמנות. רותם רוצה שתמיד יהיה לו כלב משלו.

הבחירה של מעיין – חתול
מעיין ילדה בת שש בחרה בכובע עם דמות של חתול. היא בחרה דווקא בחתול כי חתולים הם אמיצים ולא מפחדים לטפס גבוה. לפי דעתה חתול היא חיה אצילית ויפה מאוד. חיה זו מאוד יפה והיא גורמת לנו להרוויח את החיבה שלה.

הבחירה של שירה – סוס
שירה ילדה בת אחת עשרה בחרה בכובע עם דמות של סוס. שירה מרגישה שהסוס היא חיה אנרגטית ומהירה ובאותה נשימה אצילית ויפה, ושהחלום שלה הוא לרכב על סוסים ושאולי יום אחד יהיה לה סוס שלה.

הבחירה של מאור – אריה
מאוד ילד בן עשר בחר בכובע עם דמות של אריה. מאור אמר שהוא מרגיש אמיץ כמו מלך הג'ונגל ושהוא חושב שכולם יכולים ללמוד דבר או שניים מאריות ושהוא רוצה להיות מקובל כמו שהאריה בג'ונגל. בנוסף מאור בחר באריה כי הוא חושב שכולם צריכים להיות אמיצים ולהתמודד עם הפחדים שלהם. 

הבחירה של טלי – זברה
טלי ילדה בת חמש בחרה בכובע עם דמות של זברה. לפי דעתה של טלי זברות הן חיות אלגנטיות ויפות מאוד. הן חכמות והמראה שלהן מגניב וחדשני. טלי אהבה מאוד זברות מאז שהיא נולדה והיא חושבת ללבוש את כובע הזברה שלה כאשר היא תלך עם המשפחה והחברים לביקור בספארי. טלי אוהבת זברות והיא הייתה רוצה לבקר באפריקה ולראות זברות במקום הטבעי שלהן.

הבחירה של מור – ינשוף
מור ילדה בת תשע בחרה בכובע עם דמות של ינשוף. מור מעריצה ינשופים והיא חוקרת אותם. היא מאוד מסוקרנת מחיית הלילה שיודעת לראות בלילה ולצוד. ינשופים נחשבים לחיה חכמה מאוד וסופי מתעניינת בייחוד שלהן.

כובעי חיות מבוקשים

הבחירה של הילדים של הכובעים שלהם ביטאה את העצמאות האישית שלהם ואת מה שהם אוהבים ושואפים אליו. כל הורה היה שמח לדעת בצורה ישירה או עקיפה מה הדימוי שהילד שלו אוהב ומזדהה.
בסופו של דבר הכובעים שהילדים בחרו הם כובעים שמראים על הרגישות האישית וההעדפות האישיות שלהם. כדאי לכם לפנות אלינו עוד היום בשביל להזמין כובעים דומים לילדים שלכם כך שהם יוכלו ליהנות מהם מאוד.

הכובעים ב TheHat הם כובעים יפים מאוד ומגניבים והם מתאימים לנשים ולגברים. הכובעים ייחודים מאוד וההדפסה שלהן איכותית במיוחד. אנחנו משקיעים הרבה מאוד בעיצוב של הכובעים שלנו ואנחנו עושים הכול על מנת שהן יראו מעולה.

מעונינים לראות את קולקצית כובעי החיות המלאה? בקרו באתר של TheHat.co.il.

התוכן היה מעניין? שתפו

אלו חיות ילדים מעדיפים שיופיעו בכובעים שלהם?
עדי שחר

עדי שחר

הכותבת למשימות מיוחדות 🙂

Scroll to Top
לבדיקת גובה ההחזר או ההנחה המגיעה לכם מקופת החולים, מלאו פרטים ונבדוק את ההחזר האישי עבורכם
*השירות אינו מיועד לאבחון, טיפול, ריפוי או מניעה כלשהי של מחלה.