איך לקנות ביטקויין או מטבע קריפטו אחר?

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

בסוף שנת 2017, פרץ לתודעת הכלל המונח ביטקויין. עד למועד זה, לא הרבה ידעו מהו בדיוק ביטקויין או מה זה מטבע קריפטו אך קפיצה מטורפת של אלפי אחוזים בשווי מטבע הביטקויין לא פסחה מעיני כתבי הכלכלה שפתחו את מהדורות החדשות בעדכון יומי של שער הביטקויין שבשיאו בדצמבר 2017 שוויו עבר את 20,000 דולר למטבע ביטקויין אחד.

הביטקויין הופיע ביום בהיר  בשנת 2010, ועד עצם היום הזה אין תשובה ברורה מי המציא או פיתח את רעיון הביטקויין והמטבע המבוזר אך יש הטוענים שמתכנת בשם סאטושי נאקמוטו הוא העומד מאחורי הביטקויין.

בשנת 2010 שוויו של הביטקויין היה סנטים בודדים ותזוזות בשוויו החלו להופיע ב 2013 והפריצה הגדולה הגיעה ב 2017. נכון ל 09.2020 שוויו של הביטקויין הוא מעל 10,000 דולר (נכון ל 11.2020 שוויו של הביטקויין הוא מעל 13,000 דולר).

איך לרכוש ביטקויין

לאחר הצלחתו של הביטקויין, הושקו מספר רב של מטבעות קריפטוגרפים אחרים ולפי האתר Coin Market Cap קיימים מעל 1,700 מטבעות קריפטו שונים. חלקם התגלו כפרויקטים חסרי ערך ואחרים התגלו כפרויקטים רצינים ושווים של המטבעות ההמיר רבות (איתריום, ליטקויין ועוד).

יזמים רבים זיהו את עולם מטבעות הקריפטו כאפיק להשקעה, והחלו לחקור אחר מטבעות קריפטו פוטנציאלים להשקעה אותם יוכלו להחזיק ולמכור במידה ושווים של המטבעות יעלה.

באמצעות בורסת המסחר של Binance.com (נכון לספטמבר 2020 היא פלטפורמת המסחר המובילה בעולם) יכולים היזמים לרכוש מטבעות קריפטו באמצעות כרטיס האשראי שלהם ולסחור במטבעות אלו באופן יומי או להחזיק בהם לטווח ארוך.

יזמים אשר זיהו לדוגמא פוטנציאל במטבעות: yearn.finance, DFI יכלו להרוויח עשרות ואף מאות אחוזים על ההשקעה שלהם בפרק זמן קצר.

איך לקנות ביטקויין בכרטיס אשראי ב3 דקות
רכישת ביטקויין בכרטיס אשראי

איך לרכוש ביטקויין באשראי בשלוש דקות?

אם ברצונכם לרכוש מטבע קריפטו באפשרותכם לעשות זאת באמצעות פלטפורמת המסחר של Binance כל שעליכם לעשות הוא להירשם לפלטפורמה לאמת את פרטיכם ובאמצעות כרטיס האשראי לבצע רכישה של ביטקויין או של כל מטבע אחר אותו אתם רוצים להחזיק.

תהליך האימות הוא מהיר וחד פעמי, לאחר פתיחת החשבון באתר של Binance, בחרו את האפשרות Buy Crypto -> Pay with credit card. תתבקשו להכניס את הפרטים האישיים שלכם בתוספת צילום של רישיון הנהיגה וצילום עצמי שלכם, המערכת המתקדמת של Binance תבצע אימות מהיר שלאחריו תקבלו אישור לביצוע רכישה של ביטקויין באמצעות כרטיס אשראי. כאמור, הפעולה היא פשוטה ומאוד מהירה והעמלות ממש זניחות.

יש האומרים שרעיון הבלוקצ'ין והמטבעות המבוזרים הם העתיד של הכלכלה והדרך שאנו משלמים, בנוסף יש הטוענים ששוויו של הביטקויין עוד יעלה ואף יגיע לשווי של 100,000 דולר ולכן כדאי להחזיק אפילו שבריר ביטקויין ולממשו בעתיד. האם זה נכון? אף אחד לא יודע.

קבלו ריבית על מטבעות הקריפטו שלכם
קבלו ריבית על ביצוע סטאקינג

איך להרויח כסף מאחזקת מטבעות קריפטו?

לאחר שרכשתם מטבעות קריפטו תוכלו להתחיל להרויח עליהם כסף. בורסת המסחר Binance מאפשרת לכם להשקיע את המטבעות שלכם בפעולה שנקראת סטאקינג (STAKING), סטאקינג היא פעולה טכנולוגית אשר תורמת ועוזרת לפעילות יציבה וסדירה של מערכת הבלוקצ'ין של אותו המטבע אשר אנו עושים לו סטאקינג. לכן בעלי מטבעות אשר נרתמים לתמוך במערכת הבלוקצ'ין מקבלים עמלות וריביות על פעולה זו.

המערכת של Binance היא מהמתקדמות בעולם, ההצעות לביצוע סטאקינג ואחוז הריבית שתקבלו מסודרות וביצוע הפעולה מתבצע בלחיצת כפתור ללא צורך בידע טכני בכלל.

איך רואים אלו הצעות סטאקינג מוצעות? לחצו בתפריט על Finance -> Binance Earn -> Locked Staking

בכל שאלה לפני או תוך כדי ביצוע הפעולה תוכל לדבר עם נציג שירות בצ'אט באתר Binance.

אין לראות באמור כהמלצה להשקעה או לפעולה.  השירות המוזכר בכתבה זה ניתן ע"י אתר חיצוני. משתמש העושה שימוש במידע לעיל עושה זאת על סמך שיקול דעתו ועל אחריותו בלבד!

התוכן היה מעניין? שתפו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
איך לקנות ביטקויין או מטבע קריפטו אחר?
עדי שחר

עדי שחר

הכותבת למשימות מיוחדות 🙂

גלילה למעלה דילוג לתוכן