זה היה המוסך האמין ביותר שטיפלתי בו את הרכב שלי בחיי. ועכשיו אני ממליץ

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

לקחת את האוטו למוסך תמיד היה אתגר בשבילי. פרט לבזבוז הזמן תמיד נוצרה לי התחושה שאני משלם ביוקר. הפעם החלטתי לשנות א תהתחושה הזו, ויצאתי לחפש מוסך אמין, מקצועי והוגן במחיר. ואת האמת, מצאתי.

כבר כמה שבועות שאני חושב על המוסך שאכניס את האוטו שלי לטיפול. המוסך הקודם הותיר בי תחושה חצי כח, והתחלתי לחפש באיזי מוסך יוצא 'יצאת צדיק'. אמרתי לפחות נלך למישהו שהוכר כאמין.
תמיד שאני הולך למוסך, התחושה שלי לא להיט. או שאני משלם ביורר או שאני משלם על משהו שלא צריך. לא בטוח שבאמת זה ככה בתכלס, אבל זו התחושה שאני יוצא איתה.

באחד הימים בתקופת הקורונה, ראיתי במקרה בערוץ 12 שהיה פתוח ראיון של גלית גוטמן עם בעל מוסך שנמצא בתל אביב. מסתבר שהנכד של עמי ממוסך סער המליץ לתכנית לפרסם אותו בשל משבר הקורונה וככה אני נחשפתי למוסר ס.ע.ר לראשונה.

החלטתי להתקשר למוסך עם הטלפון שרשמו, ולראות מה הם מציעים. הייתי כבר בדרך למוסך אחר שהומלץ על ידי יצאת צדיק. אחרי שיחה קצרה עם עמי, הוא הציע לי מחיר זול משמעותית ממוסכים אחרים שבדקתי איתם, ואמר לי תן לי 15 דקות אני חוזר אליך ותגיע.

וכך היה. מבלי הרבה המתנה, וכפי שהתחייב, עמי התקשר אלי, אמר שסיים לטפל בלקוחה, ואמר לי להגיע לטיפול 90,000 להונדה סיויק שלי.
הגעתי למוסך, עמי יצא החוצה לכוון אותי לכניסה, ומבלי להמתין כלל, ישר העלה את האוטו על הג'ק והתחיל לטפל.
נקודת זכות ראשונה! לא היה צריך להמתין לטיפול של האוטו.

עמי שלח אותי למשרד עם קפה ועוגיות, ובנתיים אני פתחתי מחשב להתחיל לעבוד.

קצת פחות משעה אחרי, הסתיים הטיפול. הוחלפו גם ברקסים ועוד כמה דברים שאין לי מושג מה הם בטיפול באוטו. אבל הפעם, הרגשתי שזה באמת טופל ובאמת היה צריך.

ביקשתי מעמי לצלם את הווידאו ולהמליץ באתר כתבות שלי. זה לא תוכן ממומן, רק מחווה טובה על שירות טוב שקיבלתי ואני מעביר הלאה.

צריכים לקחת את האוטו לטיפול? תבדקו אצל עמי במוסך ס.ע.ר
רחוב שוקן 17, תל אביב
טלפון 03-6822916

אני הייתי וכנראה אחזור גם לטיפולים הבאים.

התוכן היה מעניין? שתפו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
צריכים טיפול לאוטו? קחו את האוטו למוסך הזה ותחסכו
עדי שחר

עדי שחר

הכותבת למשימות מיוחדות 🙂

גלילה למעלה דילוג לתוכן