עוזרים לניצולי שואה
תורמים 20 שקלים בלבד לארוחה חמה עד הבית בעזרת עמותת לחיות בכבוד

תוכן שיווקי
לחיות ולהזדקן בכבוד

בישראל מציינים את יום השואה רק יום אחד בשנה, אבל המציאות האמיתית היא שניצולי השואה חיים כך לאורך כל ימות השנה. יוזמה מבורכת של עמותת לחיות בכבוד מעניקה ארוחה חמה עד הבית לניצולי השואה שעוד איתנו ואנחנו צריכים את העזרה שלכם לפני שיהיה מאוחר מדי.

הרצון לעזור לזולת קיים אצל כולם, חמלה ודאגה אלו תכונות הקיימות אצל כל בני אדם. המציאות הלחוצה של ימינו בשילוב העבר העמוס באירועים היסטוריים של המדינה שלנו, מראים שהמזל לא שפר על כולם באופן שווה.

במדינה שלנו הרבה אנשים נזקקים לעזרה יומיומית, עזרה שיכולה להתבטא בעזרה כלכלית, עזרה נפשית ועוד. מגפת הקורונה שתקפה את העולם בשנת 2020 הגדילה את כמות הנזקקים, ובעיקר בקרב ניצולי השואה שפרט לעזרה נמצאים בסף בדידות קשה.

הרבה אנשים שואלים את עצמם איך אפשר לעזור, לתת עזרה לניצולי שואה, לקשישים ונזקקים, וכאן הבאנו לכם את התשובה.

1200 ניצולי שואה נפטרים כל יום

אנחנו שומעים יום יום בחדשות על ההזנחה ועל חוסר הטיפול שהמדינה מקצה לניצולי השואה. העלמת תקציבים, סגירת מוסדות, התעלמות מהצרכים שלהם בעוד המספרים שנחשפים מראים שבשנת 2019 נפטרו 14,000 ניצולי שואה – 1,200 ניצולי שואה בחודש – ומבלי לשים לב, 40 ניצולי שואה שנפטרים מדי יום.

תקופת הקורונה הותירה רבית מהם לבדם, בודדים וחסרי כל משפחה וסיוע שיכולים לעזור להם לצלוח את התקופה הזו ואולי גם את השנים האחרונות שלהם איתנו – הכח לעזור ולשנות עכשיו, נמצא בידיים שלך.

הזמר עידן חביב לוקח חלק בעמותה

הפחד בלהיות רעב יום אחרי יום

שתמיד נזכה להיות בצד התורם והנותן. יש לנו הזכות לתת מעט עבור אלו שסבלו כל כך הרבה. בעזרת עמותת לחיות בכבוד המגישה ארוחות חמות ל 2,200 ניצולי שואה מדי יום. צוות של מאות מתנדבים שמגיעים ומחלקים מנת בשר \ עוף עם 2 תוספות חמות ומגישות את זה עד פתח הבית של ניצולי השואה.

אם יש לכם את האפשרות – העשיה היא חשובה ומהווה סיוע אדיר עבור חסרי הישע ביננו שלא יכולים לעזור לעצמם כעת.

העמותה לא עוזבת את ניצולי השואה לבד גם בבידוד ובתקופת הקורונה ודואגת להם לאוכל חם יום יום.

בימים אלו נערך קמפיין תרומות נוסף של עמותת לחיות בכבוד, וכאן אנחנו צריכים אותך לעזרה לניצולי השואה ולאספקה של ארוחה חמה.
בתרומה של 20 ₪ בלבד נזקק נוסף יקבל ארוחה חמה עד פתח הבית.

חני נחמיאס ומיקי קם בביקור במטבח של לחיות בכבוד

אודות עמותת 'לחיות בכבוד'

חשוב שנדע שהתרומה שלכם הולכת למקום הנכון. עמותת לחיות בכבוד פועלת בשקיפות מלאה ומוכרת לצרכי מס לפי סעיף 46. לעמותה יש גם רשיון יצרן באישור משרד הבריאות.

העמותה זכתה לבדיקות קפדניות כולל תחקיר של ערוץ 10 (כיום 13) בתוכנית הבוקר של גיא ואורלי שהוכיחו שוב שהעמותה פועלת בניקיון-כפיים ופועלת באהבה גדולה למען כל נצרך ונזקק. מנכ"ל העמותה אף הוא מתנדב בצורה מלאה ולא מקבל שכר בעבור עבודת הקודש שלו.

למען השקיפות המלאה ניתן לראות בקישור הזה את כל מסמכי העמותה ולקרוא אודות באתר.

התוכן היה מעניין? שתפו

מייטיפ בשיתוף עמותת לחיות בכבוד: תורמים 20 שקלים לארוחה חמה לניצולי שואה
עדי שחר

עדי שחר

הכותבת למשימות מיוחדות 🙂

Scroll to Top
לבדיקת גובה ההחזר או ההנחה המגיעה לכם מקופת החולים, מלאו פרטים ונבדוק את ההחזר האישי עבורכם
*השירות אינו מיועד לאבחון, טיפול, ריפוי או מניעה כלשהי של מחלה.