האנשים שהצליחו לעשות את השינוי וירדו עשרות ק"ג יחד והכל התחיל בזכות הדרכה אחת שגרמה להם לחשוב אחרת

תוכן שיווקי

רונה רצתה לחטב וירדה 14 ק"ג, עומר עשה מהפך, ירד 25 ק"ג והיום בעצמו מוביל אנשים לירידה במשקל, ירון היה הבחור שכולם אהבו מבית הספר ושלומי, הטבעוני ירד 10 ק"ג והמון באחוזי שומן.
הסיפורים מאחורי האנשים האלו מציגים שינוי משמעותי שעברו בחייהם, הצליחו לשפר את רמת החיים שלהם, לחטב את הגוף ואת כל זה הצליחו לעשות לא כי הפסיקו לאכול, אלא כי ניהלו שיגרת התנהלות אורח חיים בריא נכונה שנחשפה להם בהדרכה.

"תמיד היו לי חברים מסביבי, עוד מבית ספר הייתי במרכז העניינים, סיפרתי בדיחות, המורות אהבו אותי, ילד חמוד מכפר סבא. אבל ילד שמן מכפר סבא."

ירון לוי תמיד היה במרכז העניינים. ידע תמיד להצחיק והיה חביב עוד מבית ספר, צבא וגם אחרי בעבודה. בדיעבד גילה ירון שכל ההומור וכל החביבות שלו הייתה שכבת מגננות שהסתירה את הילד השמן שהיה בבית הספר. עד גיל 25 בערך זה לא הפריע לו, כי למעשה היה לו כל מה שצריך. עבודה מסודרת, חברים טובים, סביבה תומכת ולפרקים גם בנות זוג.

הגרסה החדשה של ירון

הרופא החליט שזהו

"הייתי יכול להמשיך ככה שנים מבחינתי" כך אמר לי ירון. השינוי אצלו התחיל כאשר מדדי בדיקות הדם שלו לא היו מספיק טובים – ואותתו לרופא המשפחה שלו שהוא חייב להתחיל לשנות את אורח החיים שלו לפני שיהיה מאוחר מדי. כולסטרול גבוה, סוכר בשמים ושלא נדבר על כושר גופני ופיזי נמוך שלא אפשר שגרת חיים אידיאלית.

"הרופא שלי החליט סופית, שהוא מחייב אותי לעשות שינוי בשביל שאגיע לרמת חיים טובה ולא אתדרדר למקום שיהיה קשה לצאת ממנו. תבין שקלתי באותה תקופה 103 ק"ג."

"באופן אירוני, מה שגרם לי להיות הבחור שכולם אוהבים, מצחיק וחמוד – הוא מה שאני צריך להיפטר ממנו עכשיו. במקרה (או שאין מקריות באמת) חבר טוב שלח לי הדרכה של 15 דקות שהסבירה לי על 12 גורמי ההשמנה אצל אנשים, ואיך לומר, הבנתי שאני חוטא ב 10 מהם בקלות."

הסיפור של ירון דומה בתיאורים לסיפורים על ירידה במשקל שנתקלנו בהם לאחרונה, ואנשים שהחליטו שהם רוצים לעשות את השינוי בחייהם.

ההדרכה שהתחילה את הכל

הלכתי לצפות בהדרכה שירון דיבר עליה, וגיליתי צבא של ישראלים כמוני כמוך, שכולם עשו מהפך וירדו משקל דו ספרתי מבלי שהיו צריכים לעשות דיאטות כלל – אלא רק לשנות משהו בסדר, בארגון ובחשיבה.

עומר ירד 25 ק"ג וגם שנים אחרי שמר על השינוי

"הגעתי לפיט קיי אחרי שהשתחררתי מהצבא. עולה כמה מדרגות ומתנשף. בעבר ניסיתי הרבה דיאטות, משהו שלא צלח ובסופו של דבר התחלתי להרתע מדיאטות. הדבר שהכי אהבתי היה שהמאמן שלי הסביר לי איך לסדר ואיך לארגן את היום שלי ואיך לסדר את הצלחת שלי. מתי לאכול וכמה לאכול. ירדתי לפני שנתיים 25 ק"ג ואני עדיין שומר על זה. כיף להסתכל על עצמי במראה, ללכת לקנות בגדים ולשבת עם חברים שלי."

השינוי שעומר עשה נמשך שנים אחרי והיום הוא מוביל צוות מאמנים בפיט קיי ועוזר לאחרים לעשות את אותו המהפך שהוא עשה בעצמו.

זו השיטה ההפוכה של אלי אלימלך לירידה במשקל

על השינוי להתנהלות אורח החיים אצל האנשים האלו, אחראי לא אחר מאלי אלימלך. ואותו הלכתי לשאול את השאלות. (או יותר נכון עשיתי שיחה בזום)

שלום אלי, נעים מאוד.
"נעים מאוד שחר, תודה על הטלפון"

אתה מדבר איתנו על ירידה במשקל, ספר לנו קצת על זה
"לעשות ספורט ולבנות תכנית תזונה זה מה שמציעים כולם, אבל זה לא הצעה מספיק עמוקה. הנה סיפור קצר שיעשה סדר בזה – תדמיין לך משהו כזה:
אתה מגיע לשדה קוצים עם שביל, אתה תתחיל ללכת בשביל הקיים, ולא תתחיל לחפש שביל אחר טוב יותר או חלופי, נכון ?!

אותו דבר אנחנו עושים בתזונה. אנחנו חיים בשגרה, עבודה, משפחה, ילדים וגם התזונה מנוהלת בשגרה.
אנחנו לא עוצרים לרגע ובודקים האם יש משהו שאנחנו עושים לא נכון ולרוב אנשים גם אין את הכלים בשביל זה.

השגרה הזו, ברובה לא מאוזנת ומובילה לעליה במשקל ואיבוד מסת שריר, המראה הופך למבוגר יותר (פחות שריר יותר שומן) רפוי יותר עם ק״ג מיותרים ואז באה ההחלטה – ״אני חייב להוריד במשקל״.
בדרך כלל מתחילים איזה דיאטה אופנתית או שמורדים כל מיני מאכלים מהתפריט ומוסיפים כאלה שלא תמיד אוהבים.
למעשה אנחנו יוצאים מ״השביל״ שאנחנו רגילים אליו, לא נוח לנו ואז כשמסתיימת הדיאטה (ותמיד היא מסתיימת) בהצלחה או בכישלון חוזרים ל״שביל״ הישן שלנו שבו נוח לנו והתהליך חוזר חלילה מבלי שטיפלנו בבסיס הבעיה שהיא – השביל שהוביל לעודף המשקל.
למעשה לא יצרנו שביל התנהלות חדש.״

אלי אלימלך, מייצר שביל התנהלותי חדש לאלפי ישראלים

ואיך יוצרים שביל התנהלותי חדש?
"אולי השאלה החשובה ביותר. חד משמעית אני יכול לומר שהדברים מתחילים מאזור של אי נוחות. תראה, המח שלנו לא אוהב להיות במקום של אי נוחות – ותמיד מסמן לך לחזור לאזור הנוחות ולכן אנחנו חוזרים מהר לשביל הישן והנוח (שגם מוביל אותנו לעודף משקל)

בשיטה שלנו, אנחנו 'עובדים על המח' ומרחיבים את אזור הנוחות.
בשלב ראשון אנחנו מזהים את הדפוסים המכשילים ואז ע״י על ידי שינויים קטנים שקל לסגל, בונים שביל חדש שהוא דומה (עד כמה שניתן) לישן אבל מוביל למשקל נכון בנוחות ובלי דיאטות.
וזה מה שאנחנו עושים בפיט קיי ישראל."

תשמע, זה חדש בהחלט. מה זה פיט קיי?
"הארגון של פיט קיי עוזר לאלפי ישראלים לרדת במשקל מבלי הצורך בדיאטה. מעל 150 אנשים בצוות המאמנים שלי, שהוכשרו ללוות אנשים בדיוק בשיטה הזו ומייצרים את השינוי בזה הרגע בו אנחנו מדברים עוד.

ומה אתה יכול לספר לנו עליך?
"כבר מעל ל 25 שנים שאני מאמן ומכשיר מאמנים להרגלים והתנהלות תזונתית בארץ ובחו"ל. את השיטה שייסדתי פיתחתי אחרי מאות ליוויים שעשיתי מול אנשים שכולם סבלו מבעיה אחת – עשו דיאטה ולא הצליחו לסגל לעצמם שגרה נוחה ומאוזנת.

הבנתי בסופו של דבר שלא הדיאטה היא זו שתוביל אותם לשביל ההתנהלותי החדש, אלא השינוי בתפיסה, הסדר היומי החדש, החשיבה האחרת – יותר מזה, גיליתי שדיאטה זה המתכון המושלם להעלות במשקל."

אלי, מה אתה יכול להציע לקוראים שלנו?
2 מתנות יקרות. קודם כל ההדרכה ל 12 גורמי ההשמנה שדיברנו עליהם. שמע, זו הדרכה משנה חיים שנצפתה על ידי עשרות אלפים כבר בישראל.
המתנה השנייה, וזה רק למי שראה את ההדרכה זו שיחת אבחון התנהלות אורח חיים בריא עם מומחה. אנחנו נבדוק מה השביל שאתם צועדים בו היום.

רוצים להיות חלק מסיפורי ההצלחה?

מגיע לכם לקבל פגישת אבחון להתנהלות אורח חיים בריא במתנה. השאירו פרטים ומומחה של פיט קיי יחזור אליכם:

"סבלתי מעודף משקל כשהייתי בארצות הברית"

בין לבין כל החיפושים על ההצלחות של פיט קיי, הצלחתי לדבר בטלפון גם עם שלומי, טבעוני, שירד בעזרת ההדרכה והשיטה של פיט קיי 10 ק"ג.

שלומי אחרי השינוי

"במהלך שליחות שהיינו בארצות הברית סבלתי מעודף משקל. העליתי שם מספר קילוגרמים לא מבוטל בעקבות הזנחה וחוסר פעילות." הצטרפתי לפיט קיי ואהבתי את הפיקוח ושאני חייב דין וחשבון גם למישהו שמחזק אותי ומעודד ומפקח שאני אוכל נכון, אחלק את הצלחת נכון, אוכל את המרכיבים הנכונים. הורדתי משהו כמו 10 ק"ג ויותר חשוב בסביבות 4% משומן תוך בטני."

לאורך הכתבה הבנו שיש משהו עמוק יותר, ואלפי אנשים בישראל שעברו את השיטה של אלי אלימלך בהצלחה.

הגעתם עד לכאן? כנראה שהבריאות חשובה לכם מאוד.

ביקשתי מאלי אפשרות לשים קישור להדרכה (נכון להיום צפו בה למעלה מ 30,000 אנשים)
ולמעשה, אלי הציע אפילו משהו טוב יותר – ואמר לי שכל מי שיגיע מצפיה בהדרכה שלו, יקבל שיחת אבחון התנהלות אורח חיים בריא עם אחד מהמאמנים שלנו בפריסה ארצית. (הייעוץ במתנה, השווי שלו 250 ₪)

סיימתם לצפות בהדרכה? רוצים להיות חלק מסיפורי ההצלחה?

מגיע לכם לקבל פגישת אבחון להתנהלות אורח חיים בריא במתנה. השאירו פרטים ומומחה של פיט קיי יחזור אליכם:

דף זה אינו מיועד לאבחון, טיפול, ריפוי או מניעה כלשהי של מחלה.
– התוצאות עשויות להשתנות וייתכן והתוצאות אינן מייצגות או עשויות להיות מדוייקות
– מידע זה אינו מהווה ייעוץ רפואי ואין להסתמך עליו ככזה

התוכן היה מעניין? שתפו

ההדרכה שמובילה לירידה במשקל
עדי שחר

עדי שחר

הכותבת למשימות מיוחדות 🙂

Scroll to Top
לבדיקת גובה ההחזר או ההנחה המגיעה לכם מקופת החולים, מלאו פרטים ונבדוק את ההחזר האישי עבורכם
*השירות אינו מיועד לאבחון, טיפול, ריפוי או מניעה כלשהי של מחלה.