מה היא טמפרטורת המים המומלצת למקלחת לתינוקות?
ככה תוכלו להסיר דאגות בכל הקשור לטמפרטורת המים בזמן מקלחות הילדים

תוכן שיווקי

אחת השאלות שמטרידה הורים צעירים בלי הפסקה היא טמפרטורת המים במקלחת של התינוק. בטח שבטח בזמן מקלחת לתינוק ניו-בורן אבל גם בחודשים שאחרי, הורים תמיד מוטרדים האם המים במקלחת חמים מספיק או אולי חמים מדי?

כבר בשבועות שלפני הלידה תקופת הקינון מתחילה וההורים רצים לחנויות המוצרים לתינוקות וקונים מכל הבא ליד. מבין כל המוצרים בטוח הם קונים מד טמפרטורה בצורה של צב \ ציפור או כל חיה אחרת בשביל למדוד את חום המים בזמן המקלחת של התינוק הקטן.

אז הגיע הזמן לשים סוף ולהשתמש בצד דיגיטלי של טמפרטורה שמופיעה על יד דוש המקלחת ומאפשר לכם לראות בכל שלב נתון את חום המים במקלחת.

למי מד חום המים הדיגיטלי מיועד?

מד החום הדיגיטלי למקלחת מיועד למשפחות בכל בית והוא נח לשימוש לכל אדם המשתמש במקלחת וניתן להתקנה מהירה באופן עצמאי. המכשיר אהוב במיועד על הורים צעירים עם תינוקות שעליהם להיות זהירים יותר לגבי טמפרטורת המים במקלחת שמא המים לא יהיו חמים מדי לתינוק או כמובן גם קרים מדי.

פרט להורים צעירים, גם חובבי המקלחות יוכלו להינות מצג טמפרטורה נח ודיגיטלי של חום המים במקלחת בזמן שהם מתקלחים.

צג טמפרטורה דיגיטלי מתקדם ואיכותי

בשימוש שלנו במוצר מיד הבנו שמדובר במוצר באיכות גבוה. הערכה מגיעה שלמה ומוכנה לשימוש והתקנה במקלחת ולא מצריכה שום כלי עבודה נוספים. ההתקנה היא פשוטה על ידי הברגה לברז המקלחת באופן מהיר ובטוח. (אין צורך לנתק את זרם המים בבית בשביל זה)

הגרסה החדשה של המד טמפרטורה למקלחת תינוקות משתמש בטכנולוגיה מתקדמת ושימוש בחיישן טמפרטורה עם רמת דיוק גבוהה שמאפשרת מקלחת בטוחה ונעימה לתינוק מבלי דאגות. הצג הדיגיטלי יציג את הטמפרטורה המדוייקת שיוצאת מברז המים של המקלחת ויאפשר לכם לחמם או לקרר את המים על פי הצורך שלכם ושל התינוק שלכם.

בנוסף הצד הדיגיטלי מתכוונן ומאפשר לכם להטות אותו לכיוון שיהיה לכם נגיש ונח במטרה לצפות בטמפרטורת המים שיש במקלחת.

השימוש במד הטמפרטורה הדיגיטלי לא מצריך חשמל או סוללה כלשהיא, וניתן להתקנה מהירה וקלה בכוחות עצמיכם מבלי הצורך לשלם לאיש מקצוע או כלי עבודה נוספים היות והכל כלול בחבילה.

מד הטמפרטורה הדיגיטלי למקלחת מגיע בתור קופסה וכולל מברג תואם לכל ברזי המקלחת. ברגע שברז המים סגור, יהיה באפשרותכם לנתן את הצינור באופן עצמאי, לחבר את מד הטמפרטורה הדיגיטלי למקלחת ולחזק את ההברגה. לאחר מכן, תוכלו לחבר בחזרה את צינור המקלחת ובכך ההתקנה הסתיימה.

הדגם החדש של מד הטמפרטורה הדיגיטלי למקלחת מגיע עם:

  • מד הטמפרטורה הדיגיטלי למקלחת
  • מפתח ברגים תואם לברזי המקלחת
  • גומיות אטימה למניעת נזילה
  • הוראות חיבור
  • צבע ניקל כסוף

צד טמפרטורה דיגיטלי הוא מוצר עולה בעבור הורים לתינוקות שרוצים שקט בזמן מקלחת, והמטרה שלנו פה היא לחסוך לכם עלויות ולהציע מוצרים במחירים אטרקטיביים, לכן אחרי שבדקנו את המוצר מכל הכיוונים, בדגש על איכות הרכיבים השגנו לכם קישור מצויין לרכישת מד טמפרטורה דיגיטלי למקלחת בעלות של 43 שקלים בלבד כולל משלוח 

מדד טמפרטורה לברז במקלחת
מד טמפרטורה דיגיטלי

זה לא משנה אם אתה צעיר או מבוגר, הורה או לא, מקלחות חמות הן משהו שכולם אוהבים ולכן אנחנו ממליצים להשתמש במד הטמפרטורה הדיגיטלי למקלחת.

אין לראות במאמר זה יעוץ או אבחון רפואי. מומלץ להיועץ עם רופא.

התוכן היה מעניין? שתפו

המכשיר להצגה דיגיטלית של טמפרטורה במקלחת
עדי שחר

עדי שחר

הכותבת למשימות מיוחדות 🙂

גלילה למעלה
דילוג לתוכן