איך היתושים מפריעים
לשנת הלילה של ילדכם ואיך ניתן למנוע את זה!

תוכן שיווקי

הקיץ מגיע במהרה ואיתו מבלי לשים לב מגיעים גם היתושים שמתעופפים להם בבית ומזמזמים לנו על יד האוזן. אי אפשר לקבל את הקיץ ללא היתושים והעקיצות המעצבנות המשבשות את שגרת היום של הילדים הקטנים שלכם – שלא תמיד מצליחים לומר ולהסביר מה מציק להם. מה שנותר לכם זה לשמוע את הבכי האינסופי כשהם מתעוררים באמצע הלילה ולאבד עוד כמה דקות של שינה שהבנתם שכבר רחוקה מלהיות רצופה.

מכשיר אקולוגי עם טכנולוגיה חדשה קוטל את היתושים ומונע מהם לפגוע ולעקוץ את הילדים בלילה. (מתאים גם למבוגרים)

עקיצת יתוש

אז איך ניתן למנוע עקיצות יתושים ולהעניק לילות שלווים לילדים שלנו?

זה בטח קרה לכם כבר יותר מפעם אחת – והקיץ רק התחיל. היתושים מתעופפים ברחבי הבית, נכנסים דרך החלונות ומחפשים את הטרף הכי קל שאפשר לעקוץ.
נבהיר כי עקיצת יתוש היא למעשה עקיצת יתושה, המחפשת להשיג חלבונים במטרה להצליח לייצר כמה שיותר ביצים. בעת העקיצה היתושה מנקבת את העור מוצצת את הדם ומפרישה לעורנו חומרים שונים, ביניהם חלבון הגורם לתגובה אלרגית מהעקיצה המתבטאת בנפיחות, אדמומיות וגירודים מיקומיים.

מוסקינטור להגנה מעקיצת יתושים

הילדים ישנים טוב יותר ללא עקיצות יתושים

אתם המבוגרים תדעו להתמודד עם עקיצות היתושים על אף שהן מציקות ומגרדות – יש לכם את היכולת לכך. לעומת זאת הקטנטנים שלכם יתמודדו איתן בקושי רב, שיוביל לבכי בלתי פוסק, התעוררויות תכופות במהלך הלילה וחוסר נוחות.
ומה אם הייתם יודעים שישנה דרך למנוע את אותם הלילות הלבנים ולהעניק לכם ולילדכם שינה רצופה ונעימה ללא גירודים ועקיצות יתושים?

אנחנו מדברים על דרך בטוחה ללא תכשירים כימיים וללא כל מריחות לא נעימות תוך סרבנות של הילדים או שימוש בספריי בעל ריח חזק המתפזר בחדר השינה שלכם.

המכשיר הטבעי להרחקה וקטילת יתושים

הכירו את Moskinator – מכשיר חדשני הפועל כנגד יתושים וחרקים בלבד ומשמיד אותם בעזרת טכנולוגיה חדשה בתאורת LED אולטרה סגולה.

המוסקינטור דואג להשמדה של היתושים המסתובבים בחדר השינה ומונע מהם לעקוץ ולהפריע לשינה של ילדכם.

בעזרת הטכנולוגיה האולטרה סגולה היתושים נמשכים אל המוסקינטור וברגע התקרבותם אל האור, יחידת השאיבה מושכת אותם אל תוך המלכודת ובכך מבטיחה חדר נעים ונטול יתושים ועקיצות, ולילות מלאים בשינה רצופה.

מוסקינטור להגנה מעקיצת יתושים

משנים את ההיסטוריה מהיום

המוסקינאטור מעוצב בצורה מודרנית וחדשנית ומתאים כאביזר משלים לעיצוב הבית. הוא ניתן להזזה בין החדרים בהתאם לצורך והמקום בו הילדים מבלים או ישנים.
המכשיר מתחבר לחשמל בעזרת חיבור USB סטנדרטי ואינו צורך חשמל בצורה מהותית.
המוסקינאטור קומפקטי – גודלו קטן מאוד (מגדול במעט ממכשיר האייפון שלכם) ובגרסתו החדשה שוקל כ- 300 גרם בלבד.

קל לניוד – אתם יכולים לרכוש מכשיר אחד ולהציב אותו בכל מקום שתרצו – בחדר השינה, בסלון, במטבח, במרפסת או בחצר ואפילו לקחת אותו לקיימפינג (קיימת הנחה ברכישת 2 יחי' ומעלה).

כמה עולה המכשיר ?

אפשר לקנות את המוסקינטור במחיר מציאה עכשיו בעלי אקספרס אל תפספסו את המבצע.

איך מזמינים ?

להזמנת הגרסה החדשה של המוסקינטור  – ניתן ללחוץ על הכפתור מטה ולבצע הזמנה בטוחה באתר של עלי אקספרס זמן המשלוח הוא בסביבות ה 16 ימי עסקים. ניתן לבצע רכישה באמצעות כרטיס אשראי.

התוכן היה מעניין? שתפו

איך היתושים מפריעים לשנת הלילה של הילדים
גלילה למעלה
דילוג לתוכן