מחפשים זמן איכות עם הילדים? הכירו את ספר הילדים המיוחד שפונה לאבות בלבד

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

בין כל העיסוקים של עבודה, סדר יום, חברים, נקיונות ועוד פתאום אנחנו מגלים שאין לנו זמן לבלות עם הילדים שלנו כמו שצריך. ספר ילדים חדש המיועד לאבות בא לחזק את הקשר של הורים עם הילדים שלהם בקריאה מהנה, מלאה בחרוזים שמלמדת עם צבעים וחיות תוך כדי והכל סביב העיר תל אביב.
הכירו את ספר הילדים 'אבא, מה זה?' שכל אבא חייב שיהיה לילד שלו על המדף.

ספר ילדים
ספר הילדים אבא, מה זה?

בין כל תקופת הקורונה, ילדים ללא גן והמון המון מגבלות, גילינו שאנחנו יכולים להיות יותר זמן עם הילדים שלנו, אבל איך לומר, זה שאנחנו איתם לא אומר שאנחנו מבלים איתם גם כן. השעות הרבות שהורים נמצאים עם הילדים שלהם מובילים אותם לשעות רבות של טלויזיה וטלפונים חכמים. מה הפתרון?

ספר ילדים חדש נועד להעביר זמן כיפי בינך לבין הילד שלך שמלמד על חיות, צבעים ומסופר מאירועים אמיתיים של הסופר יחד עם מילה, הבת שלו והטיולים שלהם על האופניים ברחבי העיר אחרי שהוא אוסף אותה מהגן.

ספר הילדים אבא, מה זה? הוא ספר קריאה לילדים בגילאי 1-4 שנים והוא חובה על מדף הספרים של הילדים שלך (ואם את האמא, את תרצי שבעלך יעביר זמן מהנה עם הילדים לפני השינה בקריאת ספר ילדים קצר וכיפי.

מבוסס על סיפור אמיתי

ספר הילדים אבא, מה זה? נכתב באחד מלילות הקורונה שטל, כותב הספר השכיב את הבת שלו לישון. הסקרנות של מילה, ילדה בת שנתיים, לשאול על כל דבר 'מה זה?' הוביל לכתיבת ספר ילדים במתנה ליום הולדת שנתיים והפך גם למשהו הרבה יותר עוצמתי מזה.

"בכל יום שאני אוסף את מילה מהגן, אנחנו ממשיכים לטיול ברחבי תל אביב על האופניים. כל יום משהו אחר. פארק הירקון, דיזנגוף, חוף מציצים, פינת החי ועוד ועוד. החלטתי לשלב את בצורה מהנה עם המון חרוזים את השאלה האינסופית של מילה 'מה זה?' לכל מקום שבו אנחנו מטיילים עם האופניים ויחד עם זה אנחנו מלמדים על חיות, צבעים והמון כיף בקריאה של הסיפור."

ככה כתב לנו טל דם ארי כאשר שאלנו אותו על כתיבת הספר.

ספר ילדים שפונה לאבות בכלל

את הספר ילדים הזה החליט טל להפנות לאבות שצריכים עוד זמן איכות עם הילדים שלהם לאחר היום העמוס בעבודה. הספר הוא סיבה מעולה לילדים להיות קשובים, לצחוק וללמוד על דברים חדשים תוך כדי זמן מלא בהנאה יחד עם ההורים.

כשששאלנו מאיפה זה הגיע טל ענה:
"ההאשטאג #אבמעורב מלווה אותי מהיום שבו מילה נולדה. כל פוסט שעלה בפייסבוק שולב איתו. כזה אני, חשוב לי לבלות כמה שיותר זמן וכמה שיותר איכותי עם הילדים בבית ובחוץ וחשוב לי להיות מעורב בכדי שגם אישתי תוכל להמשיך לפתח את הקריירה שלה ולהתפתח מעבר להיותה אמא.
היום המון חברים ואנשים שמכירים אותי כבר פונים אלי בכינוי מה קורה יא אב מעורב.

ספר הילדים אבא, מה זה? היה חייב להיות מיועד לאבות שצריכים ורוצים לנצל עוד זמן איכות כמו שאני מבלה עם הילדים שלי. ומפה נולד הרעיון של ספר ילדים לאבות."

מאיה ורטהימר קוראת אבאמהזה
מאיה ורטהיימר מקריאה לביתה את ספר הילדים אבא מה זה?

האם אפשר להזמין עותק?

שאלנו את טל לגבי זה.

הבשורה הטובה היא שכן. אפשר להזמין את ספר הילדים מהאתר של ספר הילדים אבא, מה זה?

הבשורה הפחות טובה היא שטל הדפיס אך ורק 200 עותקים מהספר ואחרי שחברים ומשפחה והסביבה הזמינה למעלה מ 100 עותקים, נכון לשורות אלו לא נותרו הרבה עותקים פיזיים לרכישה – וכדי לבדוק באתר אם יש עוד במלאי.

אלו מכן שלא יספיקו לרכוש עותק מודפס במהדורה מוגבלת, ניתן יהיה לרכוש במחיר מוזל עותק דיגיטלי שתוכלו להקריא לילדים מכל מכשיר סלולרי.

ההמלצה שלנו אליכם ההורים

אנחנו קראנו את הסיפור, ואפילו קיבלנו עותק ספיישל חתום במתנה. ללא קשר לזה – כל הביקורות מהספר הן מהממות. הורים מספרים על ילדים שרוצים לקרוא ומבקשים את ספר הילדים הזה. הלימוד וההנאה הם מקסימליים לילדים.

אם אתם מחפשים משהו מיוחד, או מתנה של אמא לבעלה, אנחנו ממליצים לכם להזמין עותק בהקדם (יש מספר עותקים מוגבל)

התוכן היה מעניין? שתפו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
ספר ילדים חדש שמחבר את הקשר בין אבות לילדים
עדי שחר

עדי שחר

הכותבת למשימות מיוחדות 🙂

גלילה למעלה דילוג לתוכן