הצעת נישואין מיוחדת 2020

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

אין אישה שלא מצפה להצעת הנישואין שלה ואין אישה שלא רוצה שהגבר שלה ישקיע מחשבה ומאמץ ויציע נישואין בדרך הכי מקורית שאפשר. ומצד שני אין הרבה גברים שחושבים על דרכים מקוריות כדי להציע נישואין. ברוב המקרים הבחירה של הגברים היא די צפויה.

הגברים שמגיעים להחלטה שצריך להציע נישואין, יגידו טוב בנסיעה הבאה לח"ל אחביא טבעת בתיק ונסמן וי על זה. אך מה לעשות שממרץ 2020 התקופה שוירוס הקורונה התפשט בארץ, אי אפשר לטוס לחו"ל, אי אפשר להתקהל ואנחנו מחויבים לשמור על ריחוק חברתי. איך עכשיו אפשר להציע נישואין? לפני כן האופציות היו מרובות והעבודה של הגברים לא הייתה קשה במיוחד. אפשר היה לעשות זאת במסעדות, באירועי תרבות במפגשים משפחתים מורחבים ועוד.  אך היום על הגברים להיות יותר יצירתים ומקורים. 

יצירתיות ומקוריות

בעקבות וירוס הקורונה שהובילה להגבלות, המקוריות של הגברים בולטת במיוחד, אם משחקי כדורגל החלו להתקיים ללא קהל ורק עם סאונד של אוהדים, וזוגות שמתחתנים ויתרו על האולמות וגני האירועים והחלו להתחתון בוילות ובחצרות של בתים עם מספר מינימום של מוזמנים, אז גם הגברים שתיכננו להציע נישואין  עשו התאמות, ובמקום טיסה לחו"ל ושופינג החלו לשכור מסוקים כדי להציע נישואין בצורה מיוחדת ורומנטית. מה שמיוחד ברעיון זה שמרגישים כמעט חוץ לארץ אך הוא עדיין קורה בישראל. ומעל הכל הוא מאפשר להם להיות רומנטיים בלי שאף אחד ידע.

השכרת מסוק להצעת נישואין

השכרת מסוק לערב בלתי נשכח

הרעיון מקורי ויוקרתי שבאותה נשימה קל מאוד לביצוע. כיום אפשר למצוא חברות המתמחות בהשכרת מסוקים לאירועים שונים, חתונות, פגישות עסקיות, טיולים ברחבי הארץ ואף השכרת מסוק לתמיכה במשתתפי האח הגדול. והטרנד החדש כאמור הוא השכרת מסוק להצעת נישואין . המחירים לא הכי זולים אך עבור חוויה בלתי נשכחת זה שווה.  

אז מה אפשר לתכנן? השכרת מסוק למספר שעות עם טייס צמוד ולצאת לטיסה רומנטית בשמי הארץ. יש מספר מסלולי טיסה מומלצים שתוכלו לבחור, כמו טיסה בשמי ירושלים, ים המלח ומצדה, קו החוף ישראל וטיסות בחלק הצפוני של המדינה בגליל ורמת הגולן. תוכלו לשלב במהלך הטיסה (כמובן בתכנון מראש עם הטייס) ארוחה רומנטית בנקודה המשקיפה לים ושם לכרוע ברך ולהציע את הנישואין. זכרון שישאר איתכם לעד וללא ספק ישאיר את בת הזוג ללא מילים. לאחר מכן תמריאו בחזרה ותנחתו כזוג מאורס שמרגיש שחזר מחו"ל הרגע.

התוכן היה מעניין? שתפו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
מהי הצעת הנישואין המקורית ביותר?
עדי שחר

עדי שחר

הכותבת למשימות מיוחדות 🙂

גלילה למעלה דילוג לתוכן