ככה תציירו יחד עם הילדים את הפיל החמוד ביותר ביקום

את הציור הבא אנחנו הכי אוהבים בעולם בעיקר בגלל שהוא משאיר ווווואווו אפקט אחד גדול על כל מי שנמצא לידכם. בקלות וללא בעיה תוכלו לצייר, אתם והילדים, ציור של פיל חמוד ומתוק שמשאיר חיוך ועושה הנאה עם כל מי שנמצא בסביבה.

הזמן המיוחד הזה של הציור עם הילדים מעביר את הזמן ומייצר חוויה כיפית שמטיסה את הזמן מבלי ששמים לב. ההורים שמחים, הילדים מאושרים וכל מה שנותר זה רק לקחת נייר, טושים או צבעים ולהתחיל לצייר בקלות ובלי בעיה.

אהה, אגב, אפשר גם לקחת גירים ולרדת לשכונה לצייר על הרצפה.

בהסבר הבא אנחנו נלמד איך עושים את זה בקלות ואיך מציירים פיל חמוד בתוך כמה דקות בלבד

וכמו תמיד, אתם לא צריכים הרבה…

  1. דף נייר (רצוי לבן)
  2. עפרון לסקיצה
  3. טושים או צבעים צבעוניים (אפשר גם גירים למי שרוצה)

איך אנחנו מתחילים לצייר פיל?

1. העריכו את פרופורציית הפיל שתציירו על גבי הדף

כשאנחנו מתחילים לצייר, זה למעשה החלק הראשון שנרצה לבדוק. מה גודל הנייר או שטח הציור שיש לנו ומה גודל הפיל שאנחנו רוצים לצייר. אז קודם רגע נדמיין את הפיל על גבי שטח הציור.
 

2. מתחילים בשרטוט ראשון של הראש והחדק של הפיל

כבר אחרי שנתחיל עם שרטוט הראשון והחדק אנחנו נזהה ישר שמדובר בציור של פיל. אי אפשר לטעות. אז השלב הראשון יהיה לתחום את מבנה הראש והחדק, כפי שמופיע בסרטון למטה.

3. ציירו את העיניים של הפיל

גם לפיל יש שתי עיניים אנחנו יודעים. אבל חשוב מאוד לציור זה להוסיף את האישונים כפי שמתואר בוידאו, ויותר חשוב מזה בשביל להוסיף למתיקות של הפיל יהיה לשים את הריסים מעל העיניים. אל תחסכו על זה, ככה יצא לכם פיל חמוד עוד יותר.

4. ממשיכים עם האוזניים של הפיל

כמו האוזניים של דמבו הפיל המעופף, כך נצייר לפיל אוזניים גדולות ויפות. שימו לב שבאוזן הימינית, חלק מהאוזן למעשה מוסתר מאחורי החדק של הפיל. אתם כבר תבינו בוידאו למטה.

5. הגוף של הפיל 

כמו שהבטחנו, הציור של הפיל הוא ממש מהיר וכל ילד יכול לצייר בקלות ובלי בעיה את הפיל. אנחנו מוסיפים את הגוף של הפיל ולמעשה מציירים פיל שיושב על רגליו בצורה מתוקה וחמודה, מה שמוסיף נפח לגודל הציור, והופך אותו למרשים אף יותר. חשוב שתקפידו לצייר גם את אצבעות הרגליים של הפיל.

6. צובעים ומסיימים

לא כל פיל חייב להיות אפור. יש גם פילים בצבעים אחרים. תתפרעו וקחו את הדמיון לאן שרק תוכלו. צבעו את הפיל בצבעים שתרצו והפכו אותו לפיל שמח ומיוחד.

זה הכל 🙂 כמובן שלא נחסוך מכם את וידאו ההסבר שמלמד ממש בקלות איך לעשות את זה במספר דקות.
תהנו ושתפו אותנו בציורי הפילים שלכם

התוכן היה מעניין? שתפו

ככה תציירו יחד עם הילדים את הפיל החמוד ביותר
עדי שחר

עדי שחר

הכותבת למשימות מיוחדות 🙂

גלילה למעלה
דילוג לתוכן