הצילו את הבית שלכם משריפה מיותרת:
גלאי עשן ביתי חכם בהתקנה עצמית עם התראות אפליקציה

תוכן שיווקי

בתקופה האחרונה שמענו לא מעט על סוללות של אופניים חשמליות ומכשירי סלולר חכמים שהתחממו יתר על המידה ובמהלך הלילה בעת ההטענה התפוצצו ונשרפו. לאחדים זה נגמר בפיצוץ קולי מלחיץ ולאחרים העשן שהיתמר מהסוללה טיפס והתחמם יחד עם להבות שנתפסו בוילונות הבית או שולחן פינת העבודה והחלו להתלקח. 

הסוף היה ידוע – שריפה גדולה בבית עם איבוד של רכוש, ולעיתים, לא עלינו, פגיעה גם בנפש.
אנחנו לא יודעים מתי ואיך יכולה האש להגיע – אבל מה שכן אנחנו יכולים לעשות זה להיות מוכנים עם גלאי עשן שכל אחד יכול להתקין בבית שלו בקלות ולהיות מוכנים כאשר העשן יגיע רגע לפני פריצת האש.

אחרי היענות לא מבוטלת ופרסומים רבים של המדינה בטלויזיה החלטנו לבחון גלאי עשן ביתי וחכם. כזה שמתחבר אליכם לאפליקציה בפלאפון ונותן לכם גם צפצופים חזקים וגם מתריע בשליחה הודעה למכשיר החכם שלכם. התוצאה?
גלאי עשן שיכול להציל רכוש וחיים והכל במחיר מצחיק שכל אחד יכול להרשות לעצמו (ואפילו חייב להרשות).

אם חשבתם שגלאי עשן חכם לבית יכול להיות מוצר יקר, תגלו משהו מפתיע. וזו בדיוק הסיבה למה כל בית אב בישראל חייב שיהיה לו כמה גלאי עשן מותקנים בבית:

 • גלאי עשן למטבח
 • גלאי עשן לחדרי הילדים
 • גלאי עשן לעמדות הטענה של סוללות

למי גלאי העשן הבייתי מיועד?

נתחיל באימרה הקשה מכל: גלאי עשן הוא מוצר חובה שמתאים לכולם. היום, זה מוצר חובה שיהיה בכל בית. ההתקנה שלו קלה ולא מצריכה טכנאי, המחיר שלו זול מאוד, והיום עם הטכנולוגיה החיבור שלו לאפליקציה ולמכשירים חכמים הוא ממש מציל חיים.

משפחות עם ילדים מבחינתינו הם אלו שצריכים להתקין גלאי עשן בבית היום. הילדים, בטח שתינוקות לא יודעים להבין ולזהות מצב חירום ולחץ, יכולת הספיגה שלהם נמוכה משל בוגרים ולכן אנחנו רוצים שתתקינו קודם כל גלאי עשן בחדר הילדים.

לא מעט שמענו באחרונה על סוללות ליתיום שגרמו לשריפות ביתיות בזמן ההטענה בלילה. המצב הזה הוא מסוכן כפליים, שכן בלילה אנחנו ישנים ולא יכולים להיות עירניים למצב של עשן או שריפה ולכן חשוב מאוד למקם גלאי עשן חכם במקום שבו לרוב נמצאים ההטענות שלכם. (אופניים, קורקינטים, מכשירי טלפון, מחשבים וטאבלטים). הזיהוי של עשן שמיתמר מהסוללה טרם השריפה החלה יכול להציל את הבית והחיים בו בעזרת גלאי העשן.

גלאי עשן חכם מתקדם במחיר מצחיק

בשימוש ובדיקה ראשונית במוצר ישר הבנו שמדובר במוצר באיכות גבוהה. גלאי העשן הוא קומפקטי וקטן בצבע לבן, ובלתי נראה בעין באופן כללי על גבי הקיר. הוא מגיע בתוך מארז יפה עם הוראות התקנה פשוטות לכל אחד והסבר איך לחבר את גלאי העשן לאפליקציה בסלולר.

הגרסה החדשה של גלאי העשן מגיעה עם חיבור לאפליקציה במכשיר הטלפון החכם שלכם. מה שיאפשר לכם לקבל גם צפצוף בעת סכנה במכשיר הטלפון החכם שלכם וגם לקבל התראה בהודעה במקרה של חירום והתראה.
הגרסה החדשה גם כן מגיעה עם צפצוף התראה חזק של 80 דציבלים מה שיוודא שכל נמצאי הבית ישמעו את ההתראה ויגיעו למקום בטוח.

על פי נתוני היצרן טווח הגילוי של הגלאי הוא בשטח של 20 מטר רבוע, גודלו 8 ס"מ על 5.2 ס"מ. פועל על סוללות עם התראה כאשר מתח הסוללה נמוך.

ההתקנה של גלאי העשן פשוטה ועצמאית, והיא נתנת להתקנה על תקרת החדר או הבית. אנחנו ממליצים, בשל העלות הנמוכה של גלאי עשן חכם, להתקין גלאי עשן בכמה מוקדים עיקריים בבית ואפילו במשרד.

הדגם החדש של גלאי העשן מגיע עם:

 • חיבור לאפליקצית בית חכם של TUYA
 • הוראות התקנה וחיבור מהירים
 • תומך ברשתות וייפיי 802.11 B\G\N
 • התקנה על גבי התקרה
 • שטח זיהוי לחלל גדול של עד 20 מטר רבוע

אנחנו יודעים שגלאי עשן רגילים בארץ נמכרים במחירים של עשרות או לא מאות שקלים, והמטרה שלנו פה היא לחסוך לכם עלויות ולהציע מוצרים איכותיים במחירים אטרקטיביים, לכן אחרי שבדקנו את המוצר לשימוש אצלינו, בדגש על איכות המוצר, השגנו לכם קישור מצויין לרכישת גלאי עשן חכם לבית במחיר של 40 ₪ בלבד ואם תרצו 2 יחידות אז במחיר טוב עוד יותר של 73 ₪ בלבד וזה כמובן לדגם החדש של גלאי עשן חכם עם חיבור לאפליקציה.

*המחיר של הספק יכול להשתנות בכל עת, ואין אנו אחראים על המחיר. לכן כדאי להזמין כל עוד המחיר נשמר אצל הספק.

אז למה שריפות יכולות להגרם בבית?

שריפות לצערינו קרו ויקרו עוד בעתיד. כל מה שאנחנו יוכלים לעשות זה להיות חכמים מראש ולהתקין גלאי עשן שיתריע לנו טרם השריפה החלה להתפשט. הגורמים לעשן ושריפות הם גם חלק מהקדמה הטכנולוגית שלנו. בכל ערב אנחנו חייבים להטעין את כל המכשירים שלנו הפועלים על סוללות (אופניים חשמליות, קורקינטים, מכשירי סלולר, מחשבים, טאבלטים ועוד) סוללות הליתיום אחרי שחיקה נוטות להתחמם יתר על המידה, ומבלי התראה יכולות לייצר קצר ולהתחיל להעלות עשן. עם המשך החימום גם יצתת אש והשאר כבר ברור לנו.

לעיתים רבות שריפות ביתיות מתחילות גם בתקופת החורף מתנורי חימום בחדרי הילדים. הנחה של ביגוד או שמיכה קרוב לתנור חימום יכולה לייצר הצתה ושריפה בבית. זיהוי מאוחר של מוקד השריפה יכול לגרום לאיבוד רכוש וחיי אדם.

מוקדי שריפה נוספים בבית יכולים להגרם מקצר חשמלי מאחד ממוצרי החשמל בבית, וזה לרוב יכול להגרם מבלאי בשקע החשמלי, ולמעשה זה משהו נסתר שאין באפשרותינו לגלות אלא אם חשמלאי בודק את נקודות החשמל בבית.

איך מונעים שריפה ביתית?

אנחנו לא מומחים ושום דבר הכתוב במאמר לא מגיע בגדר המלצה. אז קודם כל חשוב להוועץ עם מומחים. פיקוד העורף, לוחמי האש וגם חשמלאים מוסמכים שיבדקו את מצב הבית ויתנו הנחיות.

מה שכן אנחנו יכולים לעשות זה להיות יותר עירניים למתרחש בבית:

 • להמנע מלהניח מוצרים דליקים קרוב למכשירי ותנורי חימום.
 • לוודא שסוללות ההטענה בלילה מרוחקים מחדרי ילדים, וילונות, ארונות עץ או משהו שיכול להיות דליק
 • להזמין טכנאי חשמל שיעשה בדיקת חשמל תקופתית לשקעי הבית
 • וכמובן, להתקין גלאי עשן חכם בחדרי הבית והמטבח בשביל לזהות מוקד שריפה טרם מתפשט.

העיתוי של זיהוי העשן והאש שנדלקה הוא קריטי בשביל לשמור על חייכם, רכושכם וממש להציל את העתיד שלכם. המדינה מעודדת היום בפרסומות טלויזיה את הציבור לרכוש גלאי עשן – ובעלות כל כך מצחיקה של 40 שקלים אנחנו חושבים שזה יהיה מיותר לא לרכוש ולעשות את המעט בשביל לשמור על חייכם וחיי הילדים שלכם.

גלאי עשן חכם לבית
גלאי עשן מתקדם

זה לא משנה אם אתם צעירים או מבוגרים, גרים בבית פרטי או שכור. אל תחכו שהשריפה תגיע בשביל לרכוש גלאי עשן חכם לבית. הקדימו את זה והזמינו כעת גלאי עשן חכם לבית בעלות של 40 ₪. בהחלט עלות זולה לכל כיס.

אין לראות במאמר זה יעוץ מקצועי אלא רק חוות דעת אישית

התוכן היה מעניין? שתפו

גלאי עשן חכם לבית ולחדר הילדים – בטיחות מעל הכל
עדי שחר

עדי שחר

הכותבת למשימות מיוחדות 🙂

Scroll to Top
לבדיקת גובה ההחזר או ההנחה המגיעה לכם מקופת החולים, מלאו פרטים ונבדוק את ההחזר האישי עבורכם
*השירות אינו מיועד לאבחון, טיפול, ריפוי או מניעה כלשהי של מחלה.